Monday

Tuesday

Wednesday

Thursday

Friday

Saturday

Sunday













  Fixed sequence
  for a fixed price.
  (Clik on class
   name to see
   next dates)   

  (DK)
  Class taught in  
  Danish only

  (ENG)
  Class taught in 
  English only.
  Otherwise
  depending on
  the actual needs.


Dynamic
styles

Iyengar
Yoga

Hatha/
Kundalini
/ Yin

Special
classes

Food

Go to yoganet.dk to sign-up, and manage your profile and sign-ups.

Morning






Late
morning







After-noon











Evening



Prenatal
Agnieszka Bera
17:00 –18:30 6x

Prenatal
Agnieszka (ENG)
13:30 –15:00 6x

Gentle Hatha
Ann B Hansen
10:00 – 11:30

Yin       
Christina Theilg.
17:00 – 18:30

Back class
Jack Davis (ENG)
17:00 – 18:30

Light Vinyasa
Olga Sjøstrand
10:00 – 11:30

Iyengar
Claus Sørensen
19:00 – 20:30

Vinyasa
Wiebke J (ENG)
19:00 – 20:30

Dinner 18:45
See dates.

Kundalini: Health Rubén Ricárdez
14:30 – 16:00

Dinner 20:45
See dates.

Kundalini Relax
Rubén Ricárdez
19:00 – 20:30

Kundalini Spirit
Rubén Ricárdez
17:00 – 18:30

Hatha (ENG)
Marcello Real
17:00 – 18:30

Sunday noon
Workshops

Iyengar
Claus Sørensen
12:00 – 13:30

Sweaty Vinyasa
Olga Sjøstrand
19:00 – 20:30

Kundalini (ENG)
Agnieszka Bera
19:00 – 20:30

Saturday
Workshops

Iyengar
Marie-Louise T
19:00 – 20:30

Yin
Various
10:45 – 12:15

** Special reduced price (50 kr per class)
    Saturday 15/12 at 12:30.

# POP-UP class. Check Yoganet or this list.

Vinyasa Various
09:00 – 10:30

Hatha
Morten Kok
15:15– 16:45

Jivamukti
Tina Andersen
17:00 – 18:30

Mom&Baby
Agnieszka (ENG)
11:30 –13:00 6x

Gentle/ 
Restoratives
Marie-Louise T
15:15 – 16:45

Hatha
Morten Kok
10:00 – 11:30

Power (ENG)
Claudia Kjems
16:30 – 18:00

Yin  (ENG)      
Sandy Leung
19:00 – 20:30

Iyengar
Jack Davis (ENG) 08:30 – 10:00

Yin (ENG)
Sandy Leung
10:00 – 11:30

Hatha (ENG)
Marcello Real
08:00 – 09:30

Yin (ENG)
Sandy Leung
10:00 – 11:30

Yin (ENG)
Carin Lindberg
08:00 – 09:15

Yin
Christina Theilg.
08:30 – 09:45

Hatha (ENG)
Marcello Real
10:00 – 11:30

Power (ENG)
Claudia Kjems
10:00 – 11:30

Power (ENG)
Claudia Kjems
17:00 – 18:30

Hatha
Anders Sinding
19:00 – 20:30

Yoga&Meditation
Marcello R (ENG)
15:30 – 16:45

Iyengar Basics
Jack Davis **
12:30 – 13:45 #

Iyengar
Jack Davis  (ENG)
14:00 – 15:30

Vinyasa
Various
08:00 – 09:15

Dinner 20:45
See dates.

Yin (ENG)
Carin Lindberg
09:30 – 11:00

Power (ENG)
Claudia Kjems
10:00 – 11:30

Restoratives
Ann B Hansen
17:00 – 18:30

Restoratives
Edyta Gawron
17:00 – 18:30

Iyengar II
Jack Davis (ENG)
17:00 – 18:30

Mom&Baby
Agnieszka (ENG)
12:00 –13:30 6x

Yin (ENG)
Rachel Sandage
14:00 – 15:30