Fast hold
  til en samlet pris.
  (Klik på hold-
   navnet for at
   se næste
   datoer)   

  (DK)
  Holdet er 
  på dansk

  (ENG)
  Holdet er 
  på engelsk
  ellers efter
  elevernes behov.





Tilmeld dig på yoganet.dk, og ret

din profil og dine tilmeldinger.

Mandag

Tirsdag

Onsdag

Torsdag

Fredag

Lørdag

Søndag

Dynamisk
yoga

Iyengar
yoga ®

Hatha/
Kundalini
/ Yin

Special-
hold

Mad

Morgen






For-

middag







Efter-

middag









Aften



Middag 18:45
Se datoer.

Middag 20:45
Se datoer.

Søndags-
workshops

Gravidyoga
Agnieszka Bera 17:00 – 18:30 6x

Yin       
Christina T
17:00 – 18:30

Ryghold [Back]
Jack Davis (ENG)
17:00 – 18:30

Hatha
Morten Kok
10:00 – 11:30

Iyengar Basics
Jack Davis  **
19:00 – 20:30

Light Vinyasa
Tanya M (ENG)
10:00 – 11:30

Iyengar
Claus Sørensen
19:00 – 20:30

Vinyasa
Wiebke J (ENG)
19:00 – 20:30

Kundalini: Health Rubén R (ENG)
14:30 – 16:00

Yin       
Cathrine Koefoed
19:00 – 20:30

Kundalini Relax
Rubén R (ENG)
19:00 – 20:30

Kundalini Spirit
Rubén R (ENG)
17:00 – 18:30

Iyengar
Claus Sørensen
12:00 – 13:30

Sweaty Vinyasa
Tanya M (ENG)
19:00 – 20:30

Hatha
Morten Kok
15:15– 16:45

Mange
lørdags-
workshops

Iyengar
Marie-Louise T
19:00 – 20:30

Iyengar
Jack Davis  (ENG)
14:00 – 15:30

Yin
Christina T
14:00 – 15:30

Blid/
Restorative
Marie-Louise T
15:15 – 16:45

Yin
Maria Stoense
10:45 – 12:15

Yin         
Se Yoganet
17:00 – 18:30

Kundalini (ENG)
Agnieszka Bera
12:30 – 14:00

Yin Yang
Cathrine Koefoed
17:00 – 18:30

Vinyasa (ENG)
Christiane B
09:00 – 10:30

Gravidyoga
Agnieszka (ENG) 13:30 – 15:00 6x

Mor&Baby
Agnieszka
(ENG)
11:30 –13:00 6x

** Reduceret pris (50 kr per gang kun torsdage kl 19:00)

# POP-UP klasse. Tjek Yoganet og listen her

Hatha (ENG)
Marcello Real
17:00 – 18:30

Vinyasa (ENG)
Christiane B
17:00 – 18:30

Power (ENG)
Claudia Kjems
16:30 – 18:00

Iyengar
Jack Davis (ENG) 08:30 – 10:00

Yin (ENG)
Sandy Leung
10:00 – 11:30

Hatha (ENG)
Marcello Real
08:00 – 09:30

Hatha
Morten Kok
10:00 – 11:30

Vinyasa
Eva Kjærgaard
17:00 – 18:30

Restoratives
Sandy L (ENG)
09:30 – 11:00

Yin (ENG)
Sandy Leung
09:30 – 11:00

Yin
Maria Stoense
08:00 – 09:15

Iyengar
Marie-Louise T
10:00 – 11:30

Yin
Christina T
08:30 – 09:45

Hatha (ENG)
Marcello Real
10:00 – 11:30

Power (ENG)
Claudia Kjems
08:30 – 09:45

Power (ENG)
Claudia Kjems
10:00 – 11:30

NY

NY

Power (ENG)
Claudia Kjems
17:00 – 18:30

NY

Hatha
Anders Sinding
19:00 – 20:30

NY

Mom&Baby
Agnieszka (ENG)
11:45 –13:15 6x

NY

Yoga&Meditation
Marcello R (ENG)
15:30 – 16:45

NY