Fast hold
  til en samlet pris.
  (Klik på hold-
   navnet for at
   se næste
   datoer)   

  (DK)
  Holdet er 
  på dansk

  (ENG)
  Holdet er 
  på engelsk
  ellers efter
  elevernes behov.





Tilmeld dig på yoganet.dk, og ret

din profil og dine tilmeldinger.

Mandag

Tirsdag

Onsdag

Torsdag

Fredag

Lørdag

Søndag

Dynamisk
yoga

Iyengar
yoga ®

Hatha/
Kundalini
/ Yin

Special-
hold

Mad

Morgen






For-

middag







Efter-

middag









Aften



Middag 20:45
Se datoer.

Søndags-
workshops

Fredag aften
workshop

Søndag aften
workshop

Gravidyoga
Agnieszka Bera 17:00 – 18:30 6x

Yin       
Christina Theilg.
17:00 – 18:30

Ryghold [Back]
Jack Davis (ENG)
17:00 – 18:30

Hatha
Morten Kok
10:00 – 11:30

Iyengar
Friederike/Claus
19:00 – 20:30

Vinyasa
Wiebke J (ENG)
19:00 – 20:30

Kundalini: Health Rubén Ricárdez
14:30 – 16:00

Yin   (ENG)     
Sandy Leung
19:00 – 20:30

Kundalini Relax
Rubén Ricárdez
19:00 – 20:30

Kundalini Spirit
Rubén Ricárdez
17:00 – 18:30

Iyengar
Friederike/Claus
12:00 – 13:30

Hatha
Morten Kok
15:00– 16:30

Iyengar
Marie-Louise T
19:00 – 20:30

Blid/
Restorative
Marie-Louise T
15:15 – 16:45

Gravidyoga
Agnieszka (ENG) 13:30 – 15:00 6x

Mor&Baby
Agnieszka
(ENG)
11:30 –13:00 6x

Hatha (ENG)
Marcello Real
17:00 – 18:30

Power
Tilde Vig
16:30 – 18:00

Vinyasa
Ann-Sofie P.
17:00 – 18:30

Hatha
Anders Sinding
19:00 – 20:30

Yoga&Meditation
Marcello R (ENG)
15:30 – 16:45

Middag 20:45
Se datoer.

Lørdag formiddag
workshop

Iyengar
Jack Davis  (ENG)
14:00 – 15:30

Yin
Sacha Skott
10:45 – 12:15

Vinyasa (ENG)
Sacha Skott
09:00 – 10:30

Lørdag eftermiddag
workshop

Iyengar
Jack Davis (ENG) 08:30 – 10:00

Soft Flow(ENG)
Sandy Leung
10:00 – 11:30

Hatha (ENG)
Marcello Real
08:00 – 09:30

Yin (ENG)
Sandy Leung
10:00 – 11:30

Yin
Christina Theilg.
08:30 – 09:45

Hatha (ENG)
Marcello Real
10:00 – 11:30

Power
Tilde Vig
10:00 – 11:30

Yin (ENG)
Rachel Sandage
09:30 – 11:00

Gentle Hatha
Ann B Hansen
10:00 – 11:30

Light Vinyasa
Olga Sjøstrand
10:00 – 11:30

Sweaty Vinyasa
Olga Sjøstrand
19:00 – 20:30

Kundalini (ENG)
Agnieszka Bera
19:00 – 20:30

Jivamukti
Tina Andersen
17:00 – 18:30

Yin (ENG)
Carin Lindberg
08:00 – 09:15

Restorativ
Ann B Hansen
17:00 – 18:30

Restorativ
Edyda Gawron
16:00 – 17:30

Iyengar II
Jack Davis (ENG)
17:00 – 18:30

Mor&Baby
Agnieszka
(ENG)
12:00 –13:30 6x

Yin (ENG)
Rachel Sandage
14:00 – 15:30

Middag 20:45
Se datoer.