Fast hold
  til en samlet pris.
  (Klik på hold-
   navnet for at
   se næste
   datoer)   

  (DK)
  Holdet er 
  på dansk

  (ENG)
  Holdet er 
  på engelsk
  ellers efter
  elevernes behov.





Tilmeld dig på yoganet.dk, og ret

din profil og dine tilmeldinger.

Mandag

Tirsdag

Onsdag

Torsdag

Fredag

Lørdag

Søndag

Dynamisk
yoga

Iyengar
yoga ®

Hatha/
Kundalini
/ Yin

Special-
hold

Mad

Morgen






For-

middag







Efter-

middag









Aften



Middag 20:45
Se datoer.

Søndags-
workshops

Fredag aften
workshop

Søndag aften
workshop

Gravidyoga
Agnieszka Bera 17:00 – 18:30 6x

Yin       
Christina Theilg.
17:00 – 18:30

Ryghold [Back]
Jack Davis (ENG)
17:00 – 18:30

Hatha
Morten Kok
10:00 – 11:30

Iyengar (ENG)
Jack Davis
19:00 – 20:30

Vinyasa
Wiebke J (ENG)
19:00 – 20:30

Kundalini: Health Rubén Ricárdez
14:30 – 16:00

Yin
Zerina Konic
19:00 – 20:30

Kundalini Relax
Rubén Ricárdez
19:00 – 20:30

Kundalini Spirit
Rubén Ricárdez
17:00 – 18:30

Hatha
Morten Kok
15:00– 16:30

Iyengar
Marie-Louise T
19:00 – 20:30

Blid/Restorativ
Marie-Louise T
15:15 – 16:45

Mor&Baby
Agnieszka
(ENG)
11:30 –13:00 6x

Hatha
Thomas Elneg.
17:00 – 18:30

Vinyasa
Olga Nakling S
16:30 – 18:00

Power (ENG)
Claudia Kjems
17:00 – 18:30

Middag 20:45
Se datoer.

Lørdag formiddag
workshop

Iyengar
Jack Davis  (ENG)
14:00 – 15:30

Yin
Zerina Konic
10:45 – 12:15

Vinyasa (ENG)
Christiane Bl.
09:00 – 10:30

Lørdag eftermiddag
workshop

Iyengar
Jack Davis (ENG) 08:30 – 10:00

Yin
Christina Theilg.
08:30 – 09:45

Hatha
Morten Kok
10:00 – 11:30

Power (ENG)
Claudia Kjems
10:00 – 11:30

Gentle Hatha
Ann B Hansen
10:00 – 11:30

Light Vinyasa
Isabella M (ENG)
10:00 – 11:30

Sweaty Vinyasa
Rachel S (ENG)
19:00 – 20:30

Vinyasa (ENG)
Christiane Bl.
17:00 – 18:30

Restorativ
Ann B Hansen
17:00 – 18:30

Iyengar II (ENG)
Jack Davis 17:00 – 18:30

Yin (ENG)
Rachel Sandage
14:00 – 15:30

Middag 20:45
Se datoer.

Hatha
Thomas Elneg.
07:30 – 08:45

Hatha
Christina Grunw.
19:00 – 20:30

Yin      
Christina Theilg.
15:15 – 16:45

Blid
Christina Grunw.
13:00 – 14:30

Vinyasa
Isabella M (ENG)
10:00 – 11:30

Yin (ENG)
Rachel Sandage
07:45 – 09:00

Hatha
Isabella M (ENG)
16:00 – 17:30

Hatha (ENG)
Marcello Real
09:30 – 11:00

Iyengar
Friederike Hertel
19:00 – 20:30