Fast hold
  til en samlet pris.
  (Klik på hold-
   navnet for at
   se næste
   datoer)   

  (DK)
  Holdet er 
  på dansk

  (ENG)
  Holdet er 
  på engelsk
  ellers efter
  elevernes behov.





Tilmeld dig på yoganet.dk, og ret

din profil og dine tilmeldinger.

Mandag

Tirsdag

Onsdag

Torsdag

Fredag

Lørdag

Søndag

Dynamisk
yoga

Iyengar
yoga ®

Hatha/
Kundalini
/ Yin

Special-
hold

Mad

Morgen






For-

middag







Efter-

middag









Aften



Middag 20:45
Se datoer.

Søndags-
workshops

Fredag aften
workshop

Søndag aften
workshop

Gravidyoga
Agnieszka Bera 17:00 – 18:30 6x

Yin       
Christina Theilg.
17:00 – 18:30

Ryghold [Back]
Jack Davis (ENG)
17:00 – 18:30

Hatha
Morten Kok
10:00 – 11:30

Iyengar (ENG)
Eve Holbrook*
19:00 – 20:30

Vinyasa
Wiebke J (ENG)
19:00 – 20:30

Kundalini: Health Rubén Ricárdez
14:30 – 16:00

Yin
Zerina Konic §
19:00 – 20:30

Kundalini Relax
Rubén Ricárdez
19:00 – 20:30

Kundalini Spirit
Rubén Ricárdez
17:00 – 18:30

Iyengar
Claus Sørensen
12:00 – 13:30

Hatha
Morten Kok
15:00– 16:30

Iyengar
Marie-Louise T
19:00 – 20:30

Blid/
Restorativ
Marie-Louise T
15:15 – 16:45

Gravidyoga
Agnieszka (ENG) 13:30 – 15:00 6x

Mor&Baby
Agnieszka
(ENG)
11:30 –13:00 6x

Hatha (ENG)
Marcello Real
17:00 – 18:30

Power (ENG)
Tamas Rakosi §
16:30 – 18:00

Vinyasa
Ann-Sofie P.
17:00 – 18:30

Yoga&Meditation
Marcello R (ENG)
15:30 – 16:45

Middag 20:45
Se datoer.

Lørdag formiddag
workshop

Iyengar
Jack Davis  (ENG)
14:00 – 15:30

Yin
Zerina Konic
10:45 – 12:15

Vinyasa (ENG)
TBA
09:00 – 10:30

Lørdag eftermiddag
workshop

Iyengar
Jack Davis (ENG) 08:30 – 10:00

Soft Flow
Tamas Rakosi §
10:00 – 11:30

Yin
Zerina Konic §
10:00 – 11:30

Yin
Christina Theilg.
08:30 – 09:45

Hatha (ENG)
Marcello Real
10:00 – 11:30

Power (ENG)
Tamas Rakosi §
10:00 – 11:30

Yin (ENG)
Rachel Sandage
09:30 – 11:00

Gentle Hatha
Ann B Hansen
10:00 – 11:30

Light Vinyasa
Olga Sjøstrand
10:00 – 11:30

Sweaty Vinyasa
Rachel Sandage
19:00 – 20:30

Jivamukti
Tina Andersen
17:00 – 18:30

Restorativ
Ann B Hansen
17:00 – 18:30

Iyengar II (ENG)
Eve Holbrook* 17:00 – 18:30

Mor&Baby
Agnieszka
(ENG)
12:00 –13:30 6x

Yin (ENG)
Rachel Sandage
14:00 – 15:30

Middag 20:45
Se datoer.

Hatha
Thomas Elneg.
07:45 – 09:00

Yin (ENG)
Carin Lindberg
07:45 – 09:00

  1. *  Claus/Jack “fremlejer” disse to
      klasser til Eve fra New York indtil
      udgangen af september

§   Fast barselsvikar for Claudia hhv. 

     Sandy

Iyengar
Friederike Hertel
19:00 – 20:30

Yin   fra 23/5      
Christina Theilg.
15:30 – 16:45

Vinyasa (ENG)
TBA
07:45 – 09:00

Restorativ
Jack  Davis(ENG)
19:00 –20:30